Zgłoś uwagę

9. MFT Dialog – Wrocław. Zostały ostatnie miejsca!

Tegorocznej edycji jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju towarzyszy hasło: Naprzód! Ale dokąd? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dokąd prowadzi marsz, w którym wszyscy, czy tego chcemy czy nie, uczestniczymy.  W nurcie głównym zostanie zaprezentowanych siedem spektakli, w tym dwa przedstawienia światowej gwiazdy teatru, Alain Platela. Sprzedaż biletów ruszyła 5 września o godz. 15:00.

En avant, marche! reż. Alain Platel, Frank Van Laecke


W En avant, marche! Alain Platel, Frank Van Laecke i Steven Prengels sięgają do tradycji grup muzycznych, które przez dziesięciolecia były ważną częścią lokalnego życia społecznego i kulturalnego. Zespół muzyczny, klub muzyczny, orkiestra dęta stają się tutaj symbolem wspólnoty, poprzez którą opowiedzieć można uniwersalną historię ludzkiego życia. W En avant, marche! widzimy, jak członkowie małych społeczności, pomimo konfliktów, osobistych ambicji, relacji miłosnych, różnic pokoleniowych i światopoglądowych, starają się za wszelką cenę być razem i wspólnie iść naprzód.

BILETY: 14.10.2017 godz. 20, 15.10.2017 godz. 20

Więcej informacji o spektaklu: TUTAJ

nicht schlafen, reż. Alain Platel


Punktem wyjścia dla spektaklu Alain Platel uczynił muzykę austriackiego kompozytora Gustava Mahlera. To właśnie w jej agresji i nerwowości, pasji i tęsknocie za utraconą harmonią odnalazł inspiracje do spektaklu, będącego mroczną opowieścią o naszej współczesności. Jest to radykalnie piękna opowieść o cierpieniu i śmierci, o upadku cywilizacji i próbach odbudowania relacji na gruzach dawnego świata.

BILETY: 17.10. o godz. 20:00, 18.10. o godz. 20:00

Więcej informacji o spektaklu: TUTAJ

Jeden gest, reż. Wojtek Ziemilski


Jeden gest jest spektaklem „o miganiu, o świecie języka migowego, który nie jest taki sam, jak świat języka francuskiego, niemieckiego czy polskiego. To świat, który inaczej funkcjonuje, ma inną zmysłowość. Dowiadujemy się czegoś nowego. Sądzę, że niewielu słyszących miało okazję z tak bliska przyglądać się osobom migającym. Mówi się, że nie wypada – więc tu wypada” – jak mówi Ziemilski. Jeden gest jest równocześnie spektaklem o komunikacji i o tym, dlaczego nie potrafimy się porozumieć.

BILETY:  Ostatnie bilety na spektakl 17.10. o godz. 20:00 i na spektakl 18.10. 0 21:30.

Więcej informacji o spektaklu: TUTAJ
 

Więcej informacji: TUTAJ

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

nicht schlafen_production photo_fot Chris Van der Burght

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail