Zgłoś uwagę

Centrum Innowacji dla Kultury i Edukacji w Przejściu Świdnickim

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu tworzy Centrum Innowacji dla Kultury i Edukacji w Przejściu Świdnickim. Powstanie tam niezwykła przestrzeń, dzięki której użytkownicy będą mogli poszerzać wiedzę i umiejętności związane z nowymi technologiami.

Z oferty Centrum skorzystają m.in. pracownicy instytucji kultury, edukatorzy oraz wszyscy mieszkańcy, w szczególności uczniowie, studenci oraz seniorzy.

Kształt i oferta tej nowej przestrzeni zależy od potrzeb osób, które będą z niej korzystać. Dlatego wraz z badaczami z Logisfera Nova zapraszamy na serię warsztatów i rozmów o tym, jak powinno funkcjonować Centrum.

Do działania serdecznie zapraszamy 3 grupy:
• uczniów i studentów w wieku od 13 do 24 lat
• pracowników instytucji kultury oraz edukatorów, czyli osoby prowadzące działalność edukacyjną, bez względu na doświadczenie i instytucję, z której się wywodzą
• wszystkich dorosłych mieszkańców Wrocławia, a szczególnie osoby po 50 r. ż.

Warsztaty oraz wywiady indywidualne odbędą się w dniach 9 -11 sierpnia, w świeżo odnowionych i udostępnionych dla publiczności podziemiach Mediateki.

Chętnych do udziału prosimy o zapisy online. W linku znajdują się wszystkie terminy oraz godziny spotkań: www.centruminnowacji2017.evenea.pl

Liczymy na Waszą obecność i wsparcie!

Kontakt w sprawie warsztatów:
Marcin Skrabka
Kierownik Centrum Innowacji dla Kultury i Edukacji
+48 604 998 304
mskrabka@biblioteka.wroc.p

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

czytelnia_barbara_fot.marcin_jedrzejczak-1501583776

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail