Zgłoś uwagę

Zobacz, co znajdziesz we wrześniowym Niezbędniku Kulturalnym!

Już za kilka dni kawiarnie, kluby, restauracje, domy kultury i biblioteki wypełnią się nowymi bezpłatnymi egzemplarzami Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was we wrześniowym numerze.

Przeczytacie wiele ciekawych rozmów, m.in. wywiad Tomasza Kireńczuka z Ivo van Hove, który w październiku zagości na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Dialog – Wrocław. W Niezbędniku znajdziecie też kilka słów od Kostasa Georgakopulosa, który opowiada o jubileuszowej, dziesiątej, edycji festiwalu Avant Art. Z kolei Maciej Bujko mówi nam o zasobach – temacie przewodnim tegorocznej odsłony TIFF Festival, a Łukasz Lorenc o brygadzie regime – jednej z najważniejszych inicjatyw kulturalnych w mieście. Przygotowaliśmy też przewodnik po nieoczywistych zakamarkach Przedmieścia Oławskiego – przyda się przed Dniem Trójkąta (2 września) i spacer śladem kin, które bezpowrotnie zniknęły z mapy Wrocławia. Koniecznie wpiszcie do kalendarzy festiwal dolnośląskich teatrów offowych ZWROT oraz Dziecinadę – coroczny festiwal teatrów dla dzieci. Bilety już w sprzedaży! Nie zapomnijcie o sztuce – w Galerii Dworcowej czeka na Was polsko-ukraińska wystawa „Art WORK”. Na deser Michał Nogaś i Patrycja Wanat polecają kulturalne smaczki. 

W Niezbędniku znajdziecie również obszerne kalendarium z ponad setką kulturalnych wydarzeń w mieście oraz dodatek specjalny o zbliżającej się konferencji „Miasto i Kultura”, z którego dowiecie się o wystawach, warsztatach i debatach z gośćmi dużego formatu.

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

WNK#09_kafel-87057 WNK#09_profil-01287

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail