Zgłoś uwagę

Biuro Festiwalowe IMPART 2016

DZIAŁ PROMOCJI
Zamieszczanie informacji o wydarzeniach kulturalnych na kanałach ESK: promocja@wroclaw2016.pl


kierownik działu i biura prasowego: magda.kotowska@wroclaw2016.pl
media PL: kajetan.buturlak@wroclaw2016.plmaciej.kuczynski@wroclaw2016.pl, jakub.zary@wroclaw2016.pl
media zagraniczne: magda.babiszewska@wroclaw2016.pl
social media: socialmedia@wroclaw2016.pl, izabela.norek@wroclaw2016.pl,
www: grzegorz.maryniec@wroclaw2016.pladrian.augustyniak@wroclaw2016.pl
marketing: jaroslaw.wojcieszek@wroclaw2016.pl, hanna.sarnowska@wroclaw2016.pl
dział wydawniczy: jacek.antczak@wroclaw2016.pl, barbara.pigon@wroclaw2016.pl, artur.kusaj@impart.art.pl
grafika: ola.bledowska@wroclaw2016.pl


Branding
Zasady wykorzystywania znaków graficznych Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 wraz z instrukcjami oraz belką logotypową do pobrania na stronie: www.wroclaw2016.pl/branding


Barbara - infopunkt / kawiarnia / kultura
ul. Świdnicka 8c, 50-067 Wrocław
Infopunkt ESK Wrocław 2016
e-mail: infopunkt@wroclaw2016.pl
tel.: +48 71 712 75 74

Koordynatorzy Barbary
e-mail: barbara@wroclaw2016.pl


Sekretariat Biura ESK 2016:
e-mail: sekretariat.barbara@wroclaw2016.pl
tel.: +48 71 712 75 75


Biuro Festiwalowe IMPART 2016
ul. Komuny Paryskiej 39-41
50-451 Wrocław


Sekretariat / Kancelaria ogólna:
e-mail: sekretariat@impart.art.pl
tel/fax.: +48 71 343 29 62

Dyrektor

kliknij aby rozwinąć
sekretariat@impart.art.pl

Krzysztof Maj

Krzysztof Maj

Dyrektor Generalny

olga.nowakowska@wroclaw2016.pl

Olga Nowakowska

Olga Nowakowska

Zastępca Dyrektora Generalnego

marcin.jedrzejczak@wroclaw2016.pl
71 712 75 71
Marcin Jędrzejczak

Marcin Jędrzejczak

Asystent Dyrektora

Dział Programowy

kliknij aby rozwinąć
dominika.kawalerowicz@wroclaw2016.pl

Dominika Kawalerowicz

Dominika Kawalerowicz

Kierownik działu programowego

aleksandra.jasiok@wroclaw2016.pl

Aleksandra Jasiok

Aleksandra Jasiok

Zespół ds. Wolontariatu

malgorzata.zdebel@wroclaw2016.pl

Małgorzata Zdebel

Małgorzata Zdebel

Asystentka Kuratora ds. Architektury

dominika.lusniak@wroclaw2016.pl

Dominika Luśniak

Dominika Luśniak

Asystentka Kuratora ds. Filmu

jarek.irzyk@wroclaw2016.pl

Jarosław Irzyk

Jarosław Irzyk

Asystent Kuratora ds. Muzyki

katarzyna.janusik@wroclaw2016.pl

Katarzyna Janusik

Katarzyna Janusik

Zespół literacki (koordynatorka zespołu)

marta.kiewel@wroclaw2016.pl

Marta Kiewel

Marta Kiewel

Zespół literacki

rozalia.radecka[at]wroclaw2016.pl

Rozalia Radecka

Rozalia Radecka

Zespół literacki (wydawnictwa)

paulina.maloy[at]wroclaw2016.pl

Paulina Maloy

Paulina Maloy

Zespół literacki

zbyszko.fingas[at]wroclaw2016.pl

Zbyszko Fingas

Zbyszko Fingas

Zespół literacki

margaret.ohia@wroclaw2016.pl

Margaret Ohia

Margaret Ohia

Asystentka Kuratora ds. Performance

mary.sadowska[at]wroclaw2016.pl

Mary Sadowska

Mary Sadowska

Zespół performance (asystentka kuratora ds. Performance)

joanna.margolt[at]wroclaw2016.pl

Joanna Margolt

Joanna Margolt

Koordynatorka zespołu performance

karolina.marciniak@wroclaw2016.pl

Karolina Marciniak

Karolina Marciniak

Zespół performance

joanna.michalska@wroclaw2016.pl

Joanna Michalska

Joanna Michalska

Zespół performance

anna.pytlok@wroclaw2016.pl

Anna Pytlok

Anna Pytlok

Zespół performance

malgorzata.sobolewska@wroclaw2016.pl

Małgorzata Sobolewska

Małgorzata Sobolewska

Zespół sztuk wizualnych (koordynatorka zespołu)

maciej.tymorek@wroclaw2016.pl

Maciej Tymorek

Maciej Tymorek

Zespół sztuk wizualnych

marta.kolodziejska[at]wroclaw2016.pl

Marta Kołodziejska

Marta Kołodziejska

Zespół sztuk wizualnych (sekretarz zespołu)

bartosz.zubik[at]wroclaw2016.pl

Bartosz Zubik

Bartosz Zubik

Zespół sztuk wizualnych

katarzyna.zielinska@wroclaw2016.pl

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Zespół sztuk wizualnych

krzysztof.kucharczyk@wroclaw2016.pl

Krzysztof Kucharczyk

Krzysztof Kucharczyk

Zespół sztuk wizualnych

natalia.romaszkan@wroclaw2016.pl

Natalia Romaszkan

Natalia Romaszkan

Zespół sztuk wizualnych

joanna.meczynska@wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Joanna Męczyńska

Joanna Męczyńska

Koordynatorka Barbary

marek.gluzinski[at]wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Marek Gluziński

Marek Gluziński

Koordynator Barbary

anna.pasternak[at]wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Anna Pasternak

Anna Pasternak

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

marta.kepa[at]wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Marta Kępa

Marta Kępa

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

martyna.gach@wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Martyna Gach

Martyna Gach

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

natalia.mutor@wroclaw2016.pl

Natalia Mutor

Natalia Mutor

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

berenika.nikodemska@wroclaw2016.pl

Berenika Nikodemska

Berenika Nikodemska

Zespół programu A-i-R Wro (koordynatorka zespołu)

krzysztof.bielaszka@wroclaw2016.pl

Krzysztof Bielaszka

Krzysztof Bielaszka

Zespół programu A-i-R Wro (rezydencje międzynarodowe) i Cyber Akademia

stanislaw.abramik[at]wroclaw2016.pl

Stanisław Abramik

Stanisław Abramik

Zespół programu A-i-R Wro (rezydencje literackie i kontakt z mediami)

anna.bieliz@wroclaw2016.pl

Anna Bieliz

Anna Bieliz

Koordynatorka Projektów Regionalnych Programu Rezydencji Artystycznych A-i-R Wro

katarzyna.mlynczak-sachs@wroclaw2016.pl

Katarzyn Młyńczak-Sachs

Katarzyn Młyńczak-Sachs

Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych

marek.sztark@wroclaw2016.pl

Marek Sztark

Marek Sztark

Koordynator współpracy ESK 2016 z regionem Dolnego Śląska

jakub.zary[at]wroclaw2016.pl

Jakub Żary

Jakub Żary

Zespół programu Miasto przyszłości i Cyber akademia (kontakt z mediami)

magdalena.klich@wroclaw2016.pl

Magdalena Klich

Magdalena Klich

Zespół programu Miasto przyszłości (sekretarz zespołu)

paulina.dufrat[at]wroclaw2016.pl

Paulina Dufrat

Paulina Dufrat

Zespół programu Koalicja miast (koordynatorka zespołu)



Rafał "Koza" Koziński

Rafał "Koza" Koziński

Zespół programu Koalicja miast i Wrocław-Lwów (koordynator prac zespołu)

ewelina.sochacka@wroclaw2016.pl

Ewelina Sochacka

Ewelina Sochacka

Zespół Wrocław-Lwów

Dział Promocji

kliknij aby rozwinąć
hanna.sarnowska@wroclaw2016.pl

Hanna Sarnowska

Hanna Sarnowska

Specjalista ds. Marketingu

jarek.wojcieszek@wroclaw2016.pl

Jarek Wojcieszek

Jarek Wojcieszek

Specjalista ds. Marketingu

jacek.antczak@wroclaw2016.pl
71 712 75 73
Jacek Antczak

Jacek Antczak

Dział wydawniczy

grzegorz.maryniec@wroclaw2016.pl
71 712 75 73
Grzegorz Maryniec

Grzegorz Maryniec

Specjalista ds. Mediów Własnych/Strona WWW

izabela.norek@wroclaw2016.pl

Izabela Norek

Izabela Norek

Zespół ds. social media

barbara.pigon[at]wroclaw2016.pl

Barbara Pigoń

Barbara Pigoń

Dział wydawniczy

magda.babiszewska@wroclaw2016.pl
71 712 75 70
Magdalena Babiszewska

Magdalena Babiszewska

Specjalista ds. komunikacji zewnętrznej - media zagraniczne

rita.bandyga@wroclaw2016.pl

Rita Bandyga

Rita Bandyga

Koordynator Infopunktu

renata.przywara[at]wroclaw2016.pl

Renata Przywara

Renata Przywara

Zespół Infopunktu

adrian.augustyniak[at]wroclaw2016.pl

Adrian Augustyniak

Adrian Augustyniak

Zespół Infopunktu/Strona WWW

Dział Organizacji Pracy

kliknij aby rozwinąć
izabela.kowalska@wroclaw2016.pl
71 344 69 66
Izabela Kowalska-Piątka

Izabela Kowalska-Piątka

Kierownik Działu

michal.grudzinski@wroclaw2016.pl

Michał Grudziński

Michał Grudziński

Zespół ds. Pozyskiwania Sponsorów

monika.poddubik@impart.art.pl

Monika Poddubik

Monika Poddubik

Zespół ds. Komunikacji Wewnętrznej

Kancelaria BFI

kliknij aby rozwinąć
ewelina.turczyn@impart.art.pl

Ewelina Turczyn

Ewelina Turczyn

Sekretariat

patrycja.karkut@impart.art.pl

Patrycja Karkut

Patrycja Karkut

Sekretariat

Wrocław 2016 TV

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail