Zgłoś uwagę

Biuro Festiwalowe IMPART 2016

DZIAŁ PROMOCJI
Zamieszczanie informacji o wydarzeniach kulturalnych na kanałach ESK: promocja@wroclaw2016.pl


kierownik działu i biura prasowego: magda.kotowska@wroclaw2016.pl
media PL: kajetan.buturlak@wroclaw2016.plmaciej.kuczynski@wroclaw2016.pl, jakub.zary@wroclaw2016.pl
media zagraniczne: magda.babiszewska@wroclaw2016.pl
social media: socialmedia@wroclaw2016.pl, izabela.norek@wroclaw2016.pl,
www: grzegorz.maryniec@wroclaw2016.pladrian.augustyniak@wroclaw2016.pl
marketing: jaroslaw.wojcieszek@wroclaw2016.pl, hanna.sarnowska@wroclaw2016.pl
dział wydawniczy: jacek.antczak@wroclaw2016.pl, barbara.pigon@wroclaw2016.pl, artur.kusaj@impart.art.pl
grafika: ola.bledowska@wroclaw2016.pl


Branding
Zasady wykorzystywania znaków graficznych Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 wraz z instrukcjami oraz belką logotypową do pobrania na stronie: www.wroclaw2016.pl/branding


Barbara - infopunkt / kawiarnia / kultura
ul. Świdnicka 8b, 50-067 Wrocław
Infopunkt ESK Wrocław 2016
e-mail: infopunkt@wroclaw2016.pl
tel.: +48 71 712 75 74

Koordynatorzy Barbary
e-mail: barbara@wroclaw2016.pl


Sekretariat Biuro Festiwalowe Impart 2016
e-mail: sekretariat.barbara@wroclaw2016.pl
tel.: +48 71 712 75 75


Biuro Festiwalowe Impart 2016
ul. Świdnicka 8b
50-067 Wrocław
NIP: 899-273-65-81
tel / fax: 71 712 75 75


Sekretariat / Kancelaria ogólna:
e-mail: sekretariat@impart.art.pl
tel/fax.: +48 71 343 29 62

Dyrektor

kliknij aby rozwinąć
sekretariat@impart.art.pl

Krzysztof Maj

Krzysztof Maj

Dyrektor Generalny

olga.nowakowska@wroclaw2016.pl

Olga Nowakowska

Olga Nowakowska

Zastępca Dyrektora Generalnego

marcin.jedrzejczak@wroclaw2016.pl
71 712 75 71
Marcin Jędrzejczak

Marcin Jędrzejczak

Asystent Dyrektora

Dział Programowy

kliknij aby rozwinąć
dominika.kawalerowicz@wroclaw2016.pl

Dominika Kawalerowicz

Dominika Kawalerowicz

Kierownik działu programowego

aleksandra.jasiok@wroclaw2016.pl

Aleksandra Jasiok

Aleksandra Jasiok

Zespół ds. Wolontariatu

katarzyna.janusik@wroclaw2016.pl

Katarzyna Janusik

Katarzyna Janusik

Zespół literacki (koordynatorka zespołu)

marta.kiewel@wroclaw2016.pl

Marta Kiewel

Marta Kiewel

Zespół literacki

rozalia.radecka[at]wroclaw2016.pl

Rozalia Radecka

Rozalia Radecka

Zespół literacki (wydawnictwa)

joanna.margolt[at]wroclaw2016.pl

Joanna Margolt

Joanna Margolt

Koordynatorka zespołu performance

maciej.tymorek@wroclaw2016.pl

Maciej Tymorek

Maciej Tymorek

Zespół projektu Sąsiadujemy

bartosz.zubik[at]wroclaw2016.pl

Bartosz Zubik

Bartosz Zubik

Zespół projektu Sąsiadujemy

katarzyna.zielinska@wroclaw2016.pl

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Zespół sztuk wizualnych

natalia.romaszkan@wroclaw2016.pl

Natalia Romaszkan

Natalia Romaszkan

Koordynator Barbara / Sąsiadujemy

marek.gluzinski[at]wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Marek Gluziński

Marek Gluziński

Koordynator Barbary

marta.kepa[at]wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Marta Kępa

Marta Kępa

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

martyna.gach@wroclaw2016.pl
71 712 75 72
Martyna Gach

Martyna Gach

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

berenika.nikodemska@wroclaw2016.pl

Berenika Nikodemska

Berenika Nikodemska

Główna specjalistka ds. rezydencji artystycznych Program Rezydencji Artystycznych AIR Wro

krzysztof.bielaszka@wroclaw2016.pl

Krzysztof Bielaszka

Krzysztof Bielaszka

Koordynator Projektów Międzynarodowych Program Rezydencji Artystycznych AIR Wro

anna.bieliz@wroclaw2016.pl

Anna Bieliz

Anna Bieliz

Zespół programu mikroGRANTY ESK 2016

jakub.zary[at]wroclaw2016.pl

Jakub Żary

Jakub Żary

Zespół programu Miasto przyszłości i Cyber akademia (kontakt z mediami)

magdalena.klich@wroclaw2016.pl

Magdalena Klich

Magdalena Klich

Zespół programu Miasto przyszłości (sekretarz zespołu)

paulina.dufrat[at]wroclaw2016.pl

Paulina Dufrat

Paulina Dufrat

Zespół programu Koalicja miast (koordynatorka zespołu)

Dział Promocji

kliknij aby rozwinąć
jarek.wojcieszek@wroclaw2016.pl

Jarek Wojcieszek

Jarek Wojcieszek

Specjalista ds. Marketingu

grzegorz.maryniec@wroclaw2016.pl
71 712 75 73
Grzegorz Maryniec

Grzegorz Maryniec

Specjalista ds. Mediów Własnych/Strona WWW

izabela.norek@wroclaw2016.pl

Izabela Norek

Izabela Norek

Zespół ds. social media

renata.przywara[at]wroclaw2016.pl

Renata Przywara

Renata Przywara

Zespół Infopunktu

adrian.augustyniak[at]wroclaw2016.pl

Adrian Augustyniak

Adrian Augustyniak

Social media / www

Dział Organizacji Pracy

kliknij aby rozwinąć
michal.grudzinski@wroclaw2016.pl

Michał Grudziński

Michał Grudziński

Zespół ds. Pozyskiwania Sponsorów

monika.poddubik@impart.art.pl

Monika Poddubik

Monika Poddubik

Zespół ds. Komunikacji Wewnętrznej

Kancelaria BFI

kliknij aby rozwinąć
patrycja.karkut@impart.art.pl

Patrycja Karkut

Patrycja Karkut

Sekretariat

Wrocław 2016 TV

pixel

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail