Zgłoś uwagę

Wrocławski Niezbędnik Kulturalny - nowy bezpłatny magazyn!

Zapraszamy do zapoznania się z odświeżoną, wakacyjną wersją Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego. Na ponad 70 stronach znaleźć można zapowiedzi 200 propozycji letnich wydarzeń kulturalnych w mieście!

 

W tym numerze m.in.: wywiad z Marcinem Pieńkowskim, dyrektorem artystycznym 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, artykuł o Śladach Abakanowicz we Wrocławiu, czy też alternatywne przewodniki po mieście (m.in. szlak Zbigniewa Maćkowa oraz trasa po zielonych terenach miasta). Dwumiesięczna edycja Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego wydana została w dwóch językach (polskim i angielskim), w numerze znajdują się także zapowiedzi kulturalnych wydarzeń w języku ukraińskim. Gazeta jest bezpłatna, znaleźć ją można w Barbarze - Infopunkcie ESK, Kinie Nowe Horyzonty i we wrocławskich instytucjach kultury oraz wybranych kawiarniach, barach oraz plażach w całym mieście.

fot. Marcin Jędrzejczak

Dołącz na Facebook: https://web.facebook.com/NiezbednikKulturalny/

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Wrocławski Niezbędnik Kulturalny fot. Marcin Jędrzejczak Wrocławski Niezbędnik Kulturalny fot. Marcin Jędrzejczak Wrocławski Niezbędnik Kulturalny fot. Marcin Jędrzejczak

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail