Zgłoś uwagę

Tekturowo. Startuje cykl warsztatów

Dzieci w wieku 4-10 lat wraz z opiekunami zapraszamy na warsztatową wyprawę dookoła globu. W pierwszą sobotę wakacji urządzimy świat na nowo, konstruując z papieru i tektury zakątki z różnych stron świata. Warsztaty będą miały formułę działań wielkoformatowych.

Wakacje - start! Ruszamy w świat!

„Tektura i papier”
Zapraszamy do Barbary na cykliczne spotkania warsztatowe adresowane do dzieci w wieku 4-10 lat oraz ich opiekunów. W wyznaczone sobotnie popołudnia będziemy działać wielkoformatowo, konstruując z papieru i tektury wybrane fragmenty świata. Będziemy malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć. Zapraszamy do działań z rozmachem!

Warsztaty prowadzi  Katarzyna Bury / TEKTUROWO - psycholog, pedagog, animator kultury, prowadzi wielkoformatowe warsztaty konstrukcyjno-manualne, kolekcjonuje książki obrazkowe (Z O B A C Z).

Terminy spotkań: 24 czerwca, 15 lipca, 19 sierpnia, 9, 23 i 30 września, 28 października, 4 i 25 listopada, 2 i 16 grudnia.

Spotkania odbywają się w godz. 12.00-13.30 w Barbarze (Świdnicka 8b)

Zapisy: warsztaty są bezpłatne, ale prosimy o zgłoszenia zawierające imiona oraz wiek dzieci na adres tekturowo@gmail.com.​

Galeria

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Tekturowo

Podziel się

Wróć do spisu aktualności
<< Poprzednia Następna >>

Nagłówek


Email marketing software powered by FreshMail